ATEŞ ve SU - Bütün Ateş ve Su Oyunları Burada..! - Sitemap

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Kayıt

Faceook

ateş ve su > Sonic

6
Bomba Atan Sonic
Bomba Atan Sonic
Bomba atan sonic oyununu açarken ekrana gelen silahlardan birini alıp savaşa başlayacaksınız.Elinizde bulunan silahı mouse ile kullanarak karşınızda bulunan mermiye ateş ederek tam düşmanlarınızın üstünde patlatarak puan kazanmaya çalışacaksınız.Oyunda kazandığınız puanlar ile silahınızı değiştirerek daha güçlü bir silah alabilirsiniz.
(Oynanma: 16,343)
Denizci Sonic
Denizci Sonic
Denizci sonic oyunlarnı oynamak için "ateş ve su oyunu" linkine tıklayarak denizde süper bir maceranın içine girerek denizde bulunan elmasları toplayarak gücünüzü arttırarak bir üst etaba doğru hareket edeceksiniz.Sonici Mouse ile yönlendirerek zararlı canlılara çarpmaması için çaba harcayacaksınız.
(Oynanma: 8,200)
Hızlı Sonic
Hızlı Sonic
Hızlı sonic oyununu oynamak için ekrana gelen oyun ayarlarını yaparak başlayabilirsiniz.Sonic denizde çok hızlı bir şekilde ilerleyerek altınları toplayıp puan kazanması gerekiyor.Sonic ile ilerlediğiniz an karşınıza çıkan parkurlardan hızlı bir şekilde geçerek takla atmamaya çalışacaksınız,takla attığınız an oyunu kaybetmiş olursunuz.
(Oynanma: 44,062)
Hızlı Sonic
Hızlı Sonic
En güzel ve eğlenceli oyunların adresi olan sitemizde birbirinden güzel oyunları oynamaya devam etmelisiniz. Sevimli kahramanlarımızdan olan Sonic ile türlü maceralara atılmaya hazır mısınız ? Öncelikle oyunun türünü seçeceksiniz. Daha sonra ise oyun hakkında bilgi aldıktan sonra başlayacaksınız. Hızlı bir şekilde hareket eden kahramanımıza bütün altınları toplamasında yardımcı olacaksınız. Kendinizi de oyunun içine katarak çok heyecanlı anlar yakalayacaksınız. Yön tuşlarınızı kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Ateş ve su sitemizdeki bütün Sonic oyunları sizlere aynı heyecanı yaşatacaktır. İyi eğlenceler dileriz.
(Oynanma: 0)
Kamyoncu Sonic
Kamyoncu Sonic
Sonic'i diğer oyunlardan da çoğumuz tanımaktayız. Kahramanımız bu oyunumuzda kamyon sürmeye çalışacaktır. Sizler de kahramanımıza bu konuda yardımcı olmaya çalışacaksınız. Kamyon sürmesi için sevimli karakterimize elinizden gelen yardımı yapmalısınız. Yön tuşlarınızı kullanarak oyunumuzu en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaksınız. Oyunun başlangıcında bölümü tanımak amacıyla hızınızı dengede tutmalısınız. Yoldaki engebeli kısımlara takılarak kaza yapabilirsiniz. Kaza yapmamak için çok hız yapmamanız gerekmektedir. Ateş ve su sitemize her zaman bekliyoruz ve iyi eğlenceler diliyoruz.
(Oynanma: 20,478)
Kayakçı Sonic
Kayakçı Sonic
Karlı dağlara meydan okumak için kayağını alıp dağa kayak yapmak için çıkan kahramanımıza sizler de eşlik edebilirsiniz. Birbirinden güzel hareketleri yön tuşlarınızı kullanarak hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Öncelikle aşağı doğru salınan kayağı yönlendirmeniz çok önemlidir. Yanlış bir hareket yaparsanız oyunu kaybedersiniz. Bundan dolayı çok dikkatli olmalısınız. Kendinizi tam anlamıyla oyunumuzun içine katmalısınız. En güzel oyunların bulunduğuateş ve su sitemize her zaman gelmenizi istiyoruz. Bütün oyunlarımızı çok zevk alarak oynamanızı istiyoruz. Kolay gelsin.
(Oynanma: 9,220)
Kayan Sonic
Kayan Sonic
Oyunumuzda Sonic ile birlikte kayak macerasına çıkacaksınız. Bu macerada çok eğleneceğinizi düşünüyoruz. Sizler yön tuşlarınızı kullanarak bütün arabaları geçeceksiniz. Böylece bölümleri tamamlamanız gerekmektedir. Her bölümün kendine göre zorlukları vardır. Sizler bu zorlukları göz önünde bulundurarak mükemmel bir oyun çıkartabilirsiniz. Yolda ilerlerken önünüze çıkan elektrik işaretlerini de alabilirsiniz. Sizler bu işaretleri aldığınızda aracınız çok hızlanacaktır. Aracınız hızlandığında kontrolü biraz daha zor olacağından dolayı dikkatli olmalısınız. Ateş ve su sitemizdeki bütün oyunlarımızı oynamanızı istiyoruz ve iyi eğlenceler diliyoruz.
(Oynanma: 2,654)
Mario Ve Sonic
Mario Ve Sonic
Mario ve Sonic çok iyi anlaşan iki çizgi film karakteridir. Bu karakterler beraberce yeni bir maceraya atılıyorlar. İkisine düşman olanlara karşı sırt sırta verip savaşıyorlar. Ellerindeki silahları çok iyi kullanarak bütün düşmanlarını yok etmek istiyorlar. Sizler de bu iki karakterimize eşlik edeceksiniz. Silahları farenizi kullanarak düşmanların üzerine tutacaksınız. Ekranda bulunan namlu işaretini iyi takip ederek düşmanlara iyi nişan alacaksınız. Daha sonra farenizin sol tuşuna basarak ateş edebilirsiniz. Sonic çok güçlüdür. Mario da çok güçlüdür. Bu iki güçlü birleşerek her düşmana meydan okuyabilirler. Ateş ve su sitemize her zaman bekleriz.
(Oynanma: 3,182)
Meyveci Sonic
Meyveci Sonic
Bu oyunumuzda Sonic’le birlikte meyve toplamak için işe koyulacaksınız. Meyve toplamanın zevkini doya doya yaşayacaksınız. Öncelikle sırtınıza balonunuzu takarak uçmaya hazır hale gelmelisiniz. Daha sonra ise meyvelerin yerlerine göre kendinize belirli uçuş stratejisi geliştirmelisiniz. Farenizi kullanarak nereye gitmek istiyorsanız oraya uçarak gidebilirsiniz. Bazı yamaç olan yerlerde balonunuzun patlaması gerekebilir.Böyle durumlarda Sonic’le birlikte yuvarlanarak meyveleri toplayabilirsiniz. Ateş ve su sitemizde bulunan diğer bütün Sonic oyunları sizlere çok büyük heyecan katacaktır. Bundan dolayı hepsini oynamanızı tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
(Oynanma: 3,019)
Motorcu Sonic Oyna
Motorcu Sonic Oyna
Oyunumuzdaki kahramanımız çok eğlenceli bir maceraya atılmak için yola çıkmıştır. Sizler bu maceraya ortak olmak için hemen oyunumuza girmelisiniz. Çöllere çıkıp eğlenceli bir motor yolculuğu yapacaksınız. Yön tuşlarınızla oyunun kontrolünü elinizde tutacaksınız. Oyun toplam yirmi levelden oluşmaktadır. Sizler bu bölümlerin hepsini en iyi bir dereceyle bitirmeye çalışacaksınız. Çok hızlı olmalısınız ve aynı zamanda dikkatli olmalısınız. Motorunuzu dengede tutabilmek için yine sağ ve sol yön tuşlarını kullanacaksınız. Ateş ve su sitemizdeki bütün oyunlarımızı sizin eğlencenize sunuyoruz. Hepsini ayrı bir heyecanla oynamanızı istiyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
(Oynanma: 4,115)
Savaşçı Sonic
Savaşçı Sonic
JUGAR seçeneği ile oyuna kısa yoldan girebilme imkânına sahip olduğunuz SONİC OYUNU eğlencenin tam adresi. Ateş ve su oyunlarının kaliteli bir şekilde oyun severlerin hizmetine sunduğu bu oyunda Yapmanız gereken en büyük görev YÜZÜK figürlerini toplamak. YÖN butonları ile küçük dostumuzun ileri, geri, sağa, sola gitmesini sağlarken SPACE(boşluk) butonu ile çok yükseğe zıplayabileceksiniz.
(Oynanma: 26,567)
Sonic bulutlar üstünde
Sonic bulutlar üstünde
Sonic bulutlar üstünde oyununa hoş geldiniz.Oyunu yön tuşları ile oynamanız gerekiyor.Oyunda sonic bulutların üstünde altın toplamak için ilerlemeye çalışıyor.Sonic'i yönlendirmek için hızlı olmanız gerekiyor,aksi taktirde bulut yok olup sonic yere düşebilir.Sonic ile yolculuğa çıktığınız an çok dikkatli olup bulutların üstüne zıplamak için en doğru zamanı seçip oyunu tamamlamaya çalışacaksınız.
(Oynanma: 11,536)
Sonic Deniz Üzerinde
Sonic Deniz Üzerinde
Denizde seyahat etmek çok heyecan verici bir duygudur. Hele bu heyecanı bir de Sonic ile yaşarsanız yerinizde duramazsınız. Kendinizi sanki gerçekte denizde gidiyormuş gibi hissedeceksiniz. İlk olarak oyuna girmek için 'play' butonuna tıklayacaksınız. Daha sonra sırasıyla levellere bakıp istediğiniz leveli seçeceksiniz. Bizim size tavsiyemiz ilk levelden başlamalısınız. Oyuna başladıktan sonra yön tuşlarınızla hareket etmeye başlayacaksınız. Trafik ışıklarının yeşil olmasına dikkat etmelisiniz. Oyun içerisinde bulunan farklı düzeneklerden de başarılı bir şekilde geçmelisiniz. Ateş ve su sitemizi her zaman ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Kolay gelsin.
(Oynanma: 4,703)
Sonic Dövüşü Oyna
Sonic Dövüşü Oyna
Çok güçlü olan ve iyi savaşan kahramanlarımızdan Sonic, bu oyunumuzda fizik olarak kendisinden çokça büyük olan düşmanına karşı duracaktır. Bu sırada sizler de kahramanımıza yardımcı olacaksınız. Oyun karşılıklı darbelerle başlayacaktır. Öncelikle Sonic, sizlerin seçeneğine göre rakibine bir darbe vuracaktır. Daha sonra rakibi Sonic'e vuruş yapmak için hazırlanacaktır. Sizler bu sırada savunma hareketlerinden herhangi birisini seçerek savunma duruşuna geçeceksiniz. Oyunumuzu farenizle ekranın solundaki butonlara tıklayarak oynayabilirsiniz. Birinci butondan rakibinize saldırma işlemini, ikinci butondan ise savunma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ateş ve su sitemize her zaman bekleriz. İyi eğlenceler.
(Oynanma: 2,254)
Sonic Farkları
Sonic Farkları
Kaliteli bir oyunla daha karşınızdayız. Bu oyunumuzda çizgi karakterlerimizden biri olan Sonic'in aynı gibi görünen; fakat iki farklı fotoğrafı arasındaki farkları bulacaksınız. Bunun için öncelikle tam olan fotoğrafı iyice gözlemlemelisiniz. Soldaki fotoğraf tam olan fotoğraftır. Sizler sol tarafa bakarak sağdaki fotoğraftaki eksikleri bulacaksınız. Bir tane eksiği biz söyleyelim. Örneğin Sonic'in parmağındaki yüzük sol taraftaki fotoğrafta vardır; fakat sağ taraftaki fotoğrafta yoktur. Sizler farenizle yüzüğün olduğu fotoğrafın üzerine gidip yüzüğe tıklayacaksınız ve puan kazanacaksınız. Bu şekilde oyuna devam ederek toplam yedi tane eksiği bulmaya çalışacaksınız. Ateş ve su sitemizi düzenli olarak yeni oyunlarla güncellemekteyiz. Sitemize her zaman bekleriz.
(Oynanma: 1,732)
Sonic Gökyüzünde
Sonic Gökyüzünde
Sonic gökyüzünde oyununa hoş geldiniz.Sonic ile ilerlemek için yön tuşlarını kullanacaksınız.Sonic ile uçağa binerek karşınıza çıkan uçakları imha etmeye çalışacaksınız.Uçkğınızı mause ile kontrol ederek çift tıklayarak ateş etmeye başlayacaktır.Oyunda her imha ettiğiniz uçak için 70 puan kazarak bir üst levele geçmeye hak kazanacaksınız.
(Oynanma: 7,395)
Sonic Kabus
Sonic Kabus
Soniz kabus oyununa hoş geldiniz.Sonic ile ilerleyerek altınları toplayıp puan kazanacaksınız.Sonic ile hızlı bir şekilde ilerleyerek karşınıza çıkan düşmanlarınızdan kaçarak bir üst level için etkili bir yarış çıkartacaksınız.
(Oynanma: 23,866)
Sonic Kaçışı
Sonic Kaçışı
Sonic kaçışı oyununu oynamak için mause ve yön tuşlarını kullanmanız gerekicek.Sonic ile ilerleyerek karşınıza çıkan robotları öldürerek puan kazanmaya çalışacaksınız.Oyunda kazandığınız puanlar ile bir üst levele geçerek oyuna devam edeceksiniz.
(Oynanma: 13,791)
Sonic Kayak Macerası
Sonic Kayak Macerası
Oyunumuza hoş geldiniz. Bu oyunumuzda Sonic ile beraber kayak macerası yaşayacaksınız. Kayağına atlayıp dağları dize getiren kahramanımızla beraber bu maceraya katılmak sizlere çok keyif verecektir. Oyunu klavyenizdeki boşluk tuşunuzla oynayacaksınız. Kayak yaparken karşınıza çıkan kırmızı beyaz şablonların üzerinden atlamak için o şablonlara gelene kadar ara tuşunuzu basılı tutacaksınız. Böylelikle en güzel şekilde oyunumuzu tamamlayabilirsiniz. Ne kadar yükseklere atlayış yapabilirseniz alacağınız puan da o kadar fazla olacaktır. Ateş ve su sitesi yönetimi olarak bizi tercih ettiğiniz için çok gururlanıyoruz. İyi eğlenceler dileriz.
(Oynanma: 3,158)
Sonic Kayıyor
Sonic Kayıyor
Oyunumuza ekranda göreceğiniz 'play' butonuna tıklayarak giriş yapacaksınız. Giriş yaptıktan sonra kahramanımızla muhteşem kayak macerasına atılabilirsiniz. Bu macerada o kadar keyifli anlar yaşayacaksınız ki bir an kendinizi farklı bir gezegende hissedebilirsiniz. Yön tuşlarınızla kayak yapabilirsiniz. Sağa ve sola hareket ederek önünüze çıkan engellerden kurtulmaya çalışacaksınız. Engellere çarptığınız takdirde kayağın hızı düşecektir ve puanınız azalacaktır. Ateş ve su sitemizdeki bu oyunu temkinli bir şekilde oynayarak başarılı bir derece ile tamamlayabilirsiniz.
(Oynanma: 6,497)
Sonic Kaykay
Sonic Kaykay
Sonic kaykay yarışmasına hoş geldiniz.Oyunu yön tuşları ile oynayacaksınız.Oyuna başlarken karın üstünde çok zorlu bir yolda ilerlemeye çalışacaksınız,oyunda takla atmamak için oyunda dengenizi korumaya çalışacaksınız.Oyunda hızınızı çok iyi koruyup oyunu tamamlamaya çalışacaksınız.
(Oynanma: 41,515)
Sonic Kıyafet Giydir
Sonic Kıyafet Giydir
Sevimli çizgi karakterlerimizden olan Sonic'i bu oyunumuzda özene bezene giydireceksiniz. Ekranın sağında ve solunda bulunan giysi butonlarını farenizle tıklayarak çeşitli giysileri görebilirsiniz. Bu giysilerden en beğendiğinizi veya Sonic'e en çok yakışan giysiyi giydirebilirsiniz. Öncelikle ekrandaki butonlardan bazılarının işlevlerine değinelim. Örneğin soldaki butonlardan en üstteki kahramanımızın saç rengini ayarlayabileceğiniz butondur. Buradan farklı renklerde saç boyalarını alıp Sonic'in saçlarını boyayabilirsiniz. İkinci butondan ise çizgi karakterimize uygun bir kıyafet seçebilirsiniz. Bu kıyafetin saç rengiyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ateş ve su sitemizdeki oyunlarımız arasında en çok seveceğiniz oyunlarımızdan bir tanesini şu an oynamaktasınız.
(Oynanma: 2,277)
Sonıc Labirentte
Sonıc Labirentte
Sonic labirentte oyununa hoş geldiniz.Sonic'i yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Sonic ile ilerleyerek karşınıza çıkan altınları toplayıp puan kazanmak için çaba harcayacaksınız.Sonic'i basamaklardan ilerleterek renkli kapıya doğru gitmeye çalışacaksınız.
(Oynanma: 23,529)
Sonic Maceraları
Sonic Maceraları
Oyunumuzda kahramanımız Sonic çok iyi maceralara atılacaktır. Sizler de Sonic ile beraber bu maceralara katılacaksınız. Öncelikle oyun sayfasının açılmasını bekleyeceksiniz. Sayfa açıldıktan sonra ekrana farenizle bir defa tıklayarak oyunu başlatacaksınız. Oyundaki maceralarınızı yemyeşil bir alanda gerçekleştireceksiniz. O kadar çok eğleneceksiniz ki kendinizi kaybederek oyunumuzu oynayacaksınız. Yön tuşlarınızı ve ara tuşunuzu kullanmanız gerekmektedir. Yön tuşlarınızla Sonic'i sağa veya sola hareket ettirebilirsiniz. Ara tuşunuzu kullanarak ise keskin bir bıçak gibi koşmasını sağlayabilirsiniz. Ateş ve su sitemizdeki bütün oyunlarımızı oynamalısınız. İyi eğlenceler dileriz.
(Oynanma: 3,057)