ATEŞ ve SU - Bütün Ateş ve Su Oyunları Burada..! - Sitemap

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Kayıt

Faceook

ateş ve su > Mario

4
3D Mario
3D Mario
3D Mario oyununa hoş geldiniz.İnternet ortamında sıklıkla karşınıza çıkan mario oyunları ile sürekli değişik maceralar içine gireceksiniz.Karşınıza çıkan mario'yu yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor,mario ile hızlı bir şekilde ilerleyerek karşınıza çıkan mantarları toplayarak yolunuza devam edeceksiniz.
(Oynanma: 25,345)
Altıncı Mario Oyunu
Altıncı Mario Oyunu
Yolda ilerlerken karşınıza çıkan bütün altınları alacaksınız. Her bölümde altın sayısı fazlalaşacaktır. Bunu göz önüne alarak bölümleri atladıkça daha dikkatli olmalısınız. Bu oyunumuzda bölümlerdeki altınlar sizlere fazladan puan kazandıracaktır. Bölüm sonuna geldiğinizde sarı yıldızı alarak bölümü tamamlayabilirsiniz. Toplamda yirmi levelden oluşan bu oyunumuzu en iyi şekilde oynamaya çalışacaksınız.Yön tuşlarınızla ilerleyeceksiniz ve ara tuşunuza bastığınızda ise zıplayacaksınız. Bazı yerlerde bulunan engelleri zıplayarak aşacaksınız. Ateş ve su sitemizi tercihinizden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Sitemizi takip ederek en yeni yüklediğimiz oyunlarımızı keyiflice oynayabilirsiniz. Kolay gelsin.
(Oynanma: 4,196)
Altınları Uçur
Altınları Uçur
Ormanın farklı yerlerine saçılmış olan altınları iyi bir şekilde analiz ederek toplayacaksınız. Bunun için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanacaksınız. Altınların hepsini alarak puanınızı çoğaltacaksınız. Kurulu olan blokların tamamını korkmadan aşmalısınız. Karşınıza birçok düşman gelecektir. Sizler düşmanlarınızın korkulu rüyası olmalısınız. Onlar karşınıza çıktıkları anda ara tuşunuza basarak öldürmelisiniz. Karşınıza farklı şekillerde olan düşmanlar çıkacaktır. Örneğin mantar şeklinde ve hareketli olan bir canlı sizin hayatınızı sonlandırmak için kıyasıya mücadele etmektedir. Ateş ve su site yönetimi olarak bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Kolay gelsin.
(Oynanma: 16,185)
Arabalı Mario
Arabalı Mario
Muhteşem bir oyunla daha karşınızdayız. Sizler bu oyunumuzda süper kahraman Mario ile birlikte çeşitli maceralara atılacaksınız. Mario için özel tasarlanmış olan aracı başarılı bir şekilde kullanarak bütün bölümleri geçeceksiniz. Bunun için klavyenizdeki yön tuşlarınızı kullanacaksınız. Süreyi çok iyi kullanarak birbirinden eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Kahramanımızı diğer oyunlardaki eğlenceli maceralarıyla tanımaktayız. Sizler hafızanıza yeni bir macera eklemek istiyorsanız ateş ve su sitemizdeki bu oyunumuzu hemen oynamalısınız. Yön tuşlarınızı kullanarak arabayı kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan bütün mantarları toplamaya çalışınız. Bu mantarlar sizlere çok fazla puan kazandıracaktır.
(Oynanma: 10,676)
Bebek Mario
Bebek Mario
Oyunumuz açıldığında ekranın solunda kırmızı renkle yazılmış butonlar göreceksiniz. Bu butonlar oyun hakkında bilgi almanızı sağlayacaktır. Bununla beraber oyun türünü seçerek oyuna giriş yapabilmenizi sağlayacaktır. Kendinize güveniyorsanız kariyer modunda oyunu oynayabilirsiniz. Bunun için en üstteki ‘career’ yazısını tıklamanız gerekmektedir. İsterseniz de kimseyle yarışmadan ‘single race’ yazısına tıklayıp tek başınıza sürüş yapabilirsiniz. Bir sonraki adımda oyunu oynayacağınız yeri seçmeniz gerekecektir. Ne tür bir ortamda oynamak istiyorsanız ona göre ekrandaki dört seçenekten birini seçeceksiniz. Bu oyunumuzda Mario küçük arabanın içine binerek yarışacaktır. Sizler de Mario’yu yön tuşlarınızla yöneteceksiniz. Ateş ve su sitesi yönetimi olarak bu oyunumuzda keyifli bir zaman dilimi geçireceğinizi umuyoruz.
(Oynanma: 5,273)
Çölde Koşan Mario
Çölde Koşan Mario
Çocukların en çok sevdiği oyunlardan olan mario ile yeni bir maceraya başlamak için ekrana gelen bölüm ve mario ayarını yaparak oyuna başlayacaksınız.Marioyu kullanmak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Mario ile hızlı bir şekilde ilerleyerek karşınıza çıkan puanları toplayarak canavarlara çarpmamaya dikkat edeceksiniz.
(Oynanma: 31,060)
Combat Mario
Combat Mario
Combat mario oyununa hoş geldiniz.Çocukların en sevdiği karakterlerinden olan mario ilemortal combat oynamak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Zorlu yolda hızlı bir şekilde ilerleyerek size doğru gelen düşmanlarınıza yumruk ve tekme atmak için V-X tuşlarını kullanmanız gerekiyor.
(Oynanma: 19,166)
Fantastic Mario
Fantastic Mario
Fantastic Mario oyunu içerisinde 3 karakter var ve kendi zevkinize göre seçin. Ama hepsinin özelliği farklıdır. Bizim bidiğimiz üzere olan mario gene aynı şekildedir prenses kurtarma dersinde arada sırada ateş edebilme özelliği falan geliyor ortada olan sonici biliyoruz zaten hızlı hareket etmekten başka hiçbir şeye yaramıyor. Alladin e de arada sıraca cinler yardım ediyor. Biz burada marioyu tercih ettik sizede öneririm.
(Oynanma: 11,687)
Flash Bros
Flash Bros
Flash Bros oyunu sizi küçüklüğünüze kadar götürebilecek bir oyundur. Eğer küçüklüğünüzde bu oyunu oynamamışsanız sorun var demektir çünkü dünyada çok yaygın bir oyundur bu.. Mario oyunlarında genellikle 2 kişilik oynak için tercih ediliyor ama sizin için biz oyuna çok daha zevkli şeyler katmış bulunuyoruz. Gerçek oyunda zeminin sert ve mat olmasına rağmen biz bu oyunun yerini ve zeminini kaygan yapmış bulunuyoruz. Oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız tuşlara az az basmayı deneyin. En güzel yönetimi budur.
(Oynanma: 24,330)
Free Mario
Free Mario
Free Mario oyuna girdiğiniz anda fark edeceğiniz üzere görsele dahada çok önem verilmiştir. Bu oyunla beraber kendinizi en yeni oyunları oynuyor havasına girebilirsiniz. Oyunu genellikle bölümleri geçeyim diye uğraşırsınız ama oyunu hiçbir zaman bitiremediğinizden dolayıda ne için oynadığınızı bilemiyorsunuz. Bu konuyu bende yaşadım ama baktım böyle olmuyor oturdum uğraştım ve bölümleri geçtim. Ne kadar hoş bir oyun olduğunu anladım. Sonunda prensesi kurtarıp öpüyorsunuz ama bu zevki kendiniz yaşamalısınız.
(Oynanma: 15,837)
Güçlü Mario
Güçlü Mario
Mario oyunları denince ilk akla gelen sitesi olan www.atesvesu.gen.tr adresini tıklayarak size sunduğumuz güçlü mario'yu klavyenin yön tuşları ile hareketlendirerek size saldıran canavarlara Z tuşuna basarak yumruk ve tekme atarak öldürmeye çalışacaksınız.Ekranın en sağında bulunan kaleyi çok iyi bir şekilde koruyarak canavarların zarar vermemesi için çaba harcayacaksınız.
(Oynanma: 13,547)
Güçlü Mario
Güçlü Mario
Güçlü Mario oyunu ile sizlerleyiz… Sitemizde sizler için hazırlamış olduğumuz bu güncel oyundaki yerinizi almak için ekrandaki bölüm seçeneklerinden birini seçerek oyuna hazır hale geleceksiniz. Parkurdaki karakteri hareketlendirmek için klavyenin (FONKSİYON) tuşlarını kullanacaksınız. Düşmanlarınızı parkurda etkisiz hale getirebilmek için en iyi silahınızı devreye koyarak mücadele şeklinizi bir anda yükseltip yeni bir alana doğru yöneleceksiniz.
(Oynanma: 0)
Hızlı Koşan Mario
Hızlı Koşan Mario
Hızlı koşan mario oyununa hoş geldiniz.Mario ekranda bulunan canavarlarların ağzından çıkan toplardan uzak durmaya çalışacak.Ekranın dört bir yanında bulunan canavarların toplarından uzak durarak marioye değmemesi için çaba harcayacaksınız.Oyunda ne kadar ne kadar çok durarsanız okadar çok puan kazanmış olacaksınız.
(Oynanma: 18,837)
Hızlı Mario Kaçışı
Hızlı Mario Kaçışı
Hızlı Mario Kaçışı oyunu ile sizlerleyiz. Hazırlamış olduğumuz bu güncel oyunu oynamak için klavyenin ok tuşlarını kullanacaksınız. Oyundaki canavarlardan hızlı bir şekilde kurtulup yıldızların bulunduğu alana doğru hareket edeceksiniz. Labirentin içindeki mantarları almayı unutmayın. Bu mantarlar ile boyunuzu daha da büyütebilir hakkınızı biraz daha arttırmış olacaksınız.
(Oynanma: 3,177)
Kağıtan Mario
Kağıtan Mario
Kağıtan Mario oyunu size çok değişik gelebilir. Bir çok kişi klasik mario oyunundan bıktığını ve usandığını söylüyor. Bizde size yeni bir görünüm vererek ve değişik bir harita düzeni oluşturarak sunduk ve sunmayada da devam edeceğiz. Genel olarak ne kadar kuvvetli hareket ettiğiniz önemli. Oyunda hep canlı renkler kullanılmıştır. Oyunu oynarken performans düşüklüğü veya sıkılma olayını yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
(Oynanma: 25,046)
Kahraman Mario
Kahraman Mario
Mario ile bütün oyunlar sizlere eğlenceli gelecektir. Bu oyunumuzda da çok eğleneceğinizi umuyoruz. Öncelikle kahramanımızın yetenekleri bilmeniz gerekmektedir. Karşısına çıkan düşmanların üzerine zıplayarak öldürme yeteneğine sahiptir. Bu yeteneğini o kadar iyi kullanmaktadır ki bütün düşmanlarını kolayca öldürebilirsiniz. Yön tuşlarınızı kullanarak ekrandaki yaratıkların üzerine zıplayabilirsiniz. Soru işaretli kısımlara da zıplayarak oradaki altınları da toplamanız gerekmektedir. Ne kadar çok altın toplarsanız o kadar çok puanınız olacaktır. Sizler bu oyunu oynayan bütün oyuncularımız içinde rekor kırarak birinciliği almak için çok dikkatli oynamalısınız. Ateş ve su sitemize her zaman bekliyoruz.
(Oynanma: 2,196)
Komik Mario
Komik Mario
Oyunumuzda çok keyif dolu dakikalar geçireceksiniz. Öncelikle kahramanımızı istediği bölümlerin hepsiden geçirerek mutlu edeceksiniz. İlk levelde yola başladığınızda karşınıza çıkan farklı hayvanlara karşı dikkatli olmalısınız Sizi yemek için yolda sıralanmış olan bu hayvanlara çok dikkat etmelisiniz. Yön tuşlarınızla yolda rahatlıkla ilerleme sağlayabilir ve zıplayabilirsiniz. Soru işareti şeklindeki blokları zıplayarak açmalısınız. Önce zıplayacaksınız daha sonra bloklardan çıkan farklı hediyeleri alacaksınız. Örneğin mantar şeklinde bir şey çıkarsa bu sizin büyümenize yardımcı olacaktır.Ateş ve su sitemize her zaman bekleriz iyi eğlenceler dileriz.
(Oynanma: 10,604)
Korkunç Mario
Korkunç Mario
Çocukların sevgili kahramanlarından olan Mario bu oyunumuzda mafya kılığına girerek düşmanlarının korkulu rüyası oluyor. Birbirinden farklı maceralara katılarak düşmanlarının canını okuyor. Sizler yön tuşlarınızı kullanarak kahramanımızı oynatabilirsiniz. Öncelikle oyun girişinde mekanı iyice süzmelisiniz. Sağa veya sola doğru hareket ederek düşmanlarınızın bulunduğu yerleri tespit emelisiniz. Düşmanlarınızı görünce klavyenizdeki ‘S’ tuşunuza basarak ateş edebilirsiniz. Bu şekilde devam ederek bütün bölümleri başarıyla tamamlayabilirsiniz. Sizler sitemizde eğlenceli bir şekilde vakit gerçirin diye sitemizi sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz. Ateş ve su sitemize her zaman bekliyoruz.
(Oynanma: 2,308)
Küper Kario
Küper Kario
Küper Kario oyunu klasik mario oyununa benziyor. Ama tetris gibi değişiklikler yapabiliyorsunuz. Oyunu dilediğiniz gibi yönetme imkanıda sağlıyor yani anlayacağınız. Oyunu boşluk tuşu ile durdurabilirsiniz ve devam ettirebilirsiniz. Oyunu nasıl oynayacağınızı biraz ilerledikten sonra çözeceksiniz. Oyunu bitirmek kolay ama puan toplamak gittikçe zor bir hal alıyor. İsterseniz göklerde isterseniz de yerlerde devam edin oyuna.
(Oynanma: 35,038)
Kurtarıcı Mario 1
Kurtarıcı Mario 1
Bu oyunumuzdaki yöneteceğiniz karakteri eminiz ki sizler tanıyacaksınız. Küçükken hepimizin hayallerini süsleyen Mario bu oyunumuzda kardeşi ve sevgilisini ölümden kurtarmak için hazırlanıyor. Sizler kahramanımıza bu macerada yardımcı olmaya çalışacaksınız. Farenizi kullanarak Mario'ya ok atarken eşlik edeceksiniz. Kardeşi ve sevgilisi öldürülmek üzere darağacına asılmışlardır. İkisini kurtarması için sadece iki ok atma hakkı verilmiştir. Eğer attığınız oklardan bir tanesi boşa giderse bölümü geçemezsiniz. Doğal olarak bunun sonucunda asılı olan karakterlerden birisini ölüme göndermiş olursunuz. Bu bilgileri aklınızdan çıkarmadan ateş ve su sitemizdeki bu oyunu başarılı bir şekilde tamamlamalısınız.
(Oynanma: 3,494)
Maceracı Süper Mario
Maceracı Süper Mario
Kahramanlarımızdan mario bu oyunumuzda da sizlerle beraber olacaktır. Sevgilisini kaçıranlara karşı düşman kesilen mario hepsini öldürmek istemektedir. Bundan dolayı düşmanlarının mekanını basıyor. Bu mekan öyle korkunç bir yer ki birbirinden farklı canavarlardan kurulan tuzaklar bulunmaktadır. Bu tuzaklardan başarılı bir şekilde geçmeniz gerekmektedir. Yön tuşlarınızı kullanarak oyunumuzda hareket edebilirsiniz. Boşluk tuşuna basarak ise düşmanlarınıza atış yapabilirsiniz. Kendinizi çok heyecanlı hissederek bu ateş ve su oyunumuzu tamamlamalısınız. Bütün bölümlerde hazırlanan tuzaklar farklıdır. Bundan dolayı çok dikkatli bir şekilde oyunumuzu oynamalısınız. Her an her şey olabilir.
(Oynanma: 5,661)
Madenci Mario
Madenci Mario
Madenci mario oyununa hoş geldiniz.Madenci mario yerüstünde durarak yerin altında bulunan madenleri toplamaya çalışacaksınız.Madenleri çekmek için mauseye çift tıklayarak madenleri çekerek puan kazanacaksınız.Oyunda kazandığınız puanları ekranın üst bölmesinden bakabilirsiniz.
(Oynanma: 20,386)
Mairo World 2
Mairo World 2
Mairo World 2 teknoloji geliştikçe mario oyunuda geliyor. Bu durumda da yapılacka bir şey yok. Oyunda altın sarısı rengi yoğun olarak basılmıştır. İç açıcı bir renk kullanılmasının sebebi de oyunu oynarken canınızın sıkılmamasını, öldüğünüz zamanda tekrar aynı şevk ile başlamanız için bu renk çok önemlidir.
(Oynanma: 24,991)
Mario Adası
Mario Adası
Mario adası oyununa hoş geldiniz.Mario'yu yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor,mario ile ilerlerken karşınıza çıkan canavarların üstüne basarak öldürmeniz gerekiyor,iğneli canavarlara basmamanız gerekiyor,oyunda çok hızlı bir şekilde ilerleyerek ekranın sizi yutmasına izin vermeyin.Mario ile ilerleyerek karşınıza çıkan kutuları parçalayarak içindeki mantarları toplamanız gerekiyor.
(Oynanma: 39,537)