ATEŞ ve SU - Bütün Ateş ve Su Oyunları Burada..! - Sitemap

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Kayıt

Faceook

ateş ve su > Macera

3
 Timsahlı Yol
Timsahlı Yol
Timsahlı yol oynamak için ekrana gelen deve kuşu ayarını yaparak yarışmak için yön tuşlarından yarımd alacaksınız.Deve kuşu ile hızlı bir şekilde yol alarak karşınıza çıkan timsahların üstünden zıplayarak geçmeye çalışacaksınız.Timsahlara deydiğiniz an oyunu kaybetmiş olursunuz.
(Oynanma: 15,867)
007
007
Merhaba arkadaşlar macera ve silahlı oyunumuza hoş geldiniz. Bu oyunda beyaz sarayda çıkan kargaşayı ve teröristlerin güç gösterisini önlemeliyiz. Yüzlerce terörist içeri sızmayı başarmış ve insanları öldürmekle tehdit ediyor. Siz ise devletin güvendiği en iyi silahlı güç olarak onlara karşı gelmeli ve tek tek öldürmelisiniz. 007 oyunun da silahımızın namlusunu Mouse ile çevirebiliriz. Her şeyden önemlisi süre dolmadan adamları öldürmek. Ateş ve Su oyunları kategorisine giderek başka oyunlarda oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 2,640)
10 Atış
10 Atış
10 atışta yüzlerce uzay aracını patlatabilir misin? Kendine güveniyorsan vereceğim birkaç bilgiden sonra oyuna gir ve savaş! Oyunda 10 Atış hakkımız bulunmaktadır. Bu sayı kadar mermimiz bulunmakta ve yüzlerce uzay aracı vardır. Tek misyonumuz mermileri sıktığımızda ortamın kalabalık olması ortam kalabalık olduğunda mermilerden diğer araçlardan sekerek diğerlerini vurabilir. Bu sayede bir mermi ile onlarca hatta yüzlerce aracı patlatabiliriz. Ateş ve Su oyunlarından sonra haftanın en popüler oyunu sizleri bekliyor.
(Oynanma: 777)
3D Super Hammer
3D Super Hammer
3D Super Hammer. Görselliği ve kaliteliği ile ses getiren mükemmel bir oyunla sizinle birlikteyiz. 3 boyutlu olan bu oyunumuza giriş yapmanız için START butonuna tıklamanız yeterlidir. İster (w, a, s, d) + ‘MOUSE’ ile oynayabilir, dilerseniz Yön Tuşları + ‘Z’ tuşuyla oynayabilirsiniz. Farenizle ateş edeceksiniz yâda ‘Z’ tuşu ile. Yön tuşlarıyla yönlendirecek, zıplayacak ve eğilebileceksiniz. Karşınızda bulunan silahlı ajanları öldürerek yolunuza devam edeceksiniz. Yoldaki bütün paraları toplamaya gayret gösteriniz daha sonra topladığınız miktarlar ile yeni ürünler satın alabileceksiniz. Örneğin; yeni silahlar, çelik yelek, daha hızlı gitmeniz için yeni ayakkabılar gibi. Saymadığım daha bir dünya özellikler bulunmaktadır.
(Oynanma: 4,897)
3D Zombi Oyunu
3D Zombi Oyunu
Zombi Oyunu. Öncelikle etraftan aniden ölmüş yaratıklar çıkacağı ve görsel açıdan çok etkili bir oyun olduğu için 13 yaşından küçüklerin oynamamasını tavsiye ediyoruz. Bu muhteşem oyuna START butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Karakterimiz kendisi ilerlemektedir. Karşınıza çıkacak ZOMBİLERİ ateş ederek yok edeceksiniz. Kafalarına nişan almaya gayret gösteriniz. Tam kafadan vurduğunuzda tek mermi ile ölmektedirler. Mermi bittiğinde kendi otomatik olarak şarjör değiştirecektir. Zombilerin saldırısı altında kaldığınızda umarım merminiz tükenmez. Mouse ile oynayacaksınız. Tüm yaratıkları yok ederek seviye atlayacak ve diğer etaplara geçiş yapacaksınız.
(Oynanma: 1,858)
Aç Kurbağa
Aç Kurbağa
aç kurbağanın karnını doyurmaya ne dersiniz? kurbağamız için çeşitli sinekler ve böcekler mevcut her bir böcekle ekstra puanlar kazanacaksınız. böceklerin uzaklıklarına göre puanlarda çoğalacak. oyunu mouse ile oynayın kurbağanın dili ile böcekleri yakalamasına yardımcı olun. en yüksek puanla levelleri tamamlayın ve yeni levelle eğlenmeye devam edin. kurbağamız ile çok renkli dakikalar sizi bekliyor eğlenmek için sitemizi seçip heyecana ortak olun. hepinizi sitemize bekliyoruz şimdilik hoşçakalın www.atesvesu.gen.tr iyi eğlenceler diler.
(Oynanma: 13,942)
Acorn
Acorn
Dikkat edin, karakterimiz acorn ile macera ve eğlence dolu bir yarışmaya başlayacaksınız. Bu macerada çetin ve zor şartlarla karşılaşacaksınız. Cesaretinizi perçinleyin, dikkatinizi toplayın. Karakterimiz SPACE (BOŞLUK) TUŞU İLE ZIPLAR, SAĞ SOL YÖN TUŞLARI İLE HAREKET EDER VE ALT HAREKET TUŞU İLE KENDİNİ KORUMAYA ALIR. Önünüze zor engeller çıkacak omacalardan atlayacaksınız süper mario gibi havada asılı duran mantarlara alttan vura vura parçalayacaksınız. Gülen çiçekleri selâmlayıp yolda sürünen metâl tatu ve armadilloların üstünden atlayıp, arı fırlatan korkunç kovanların arılarından korunmak için eğilip üstünden atlayacaksınız, mor basamaklar sizin dostunuz olacak, sizlere tavsiyem tam ortasına atlayın, yerdeki boşluk ve obruklara dikkat edin sizi her an yutabilir. Yerden fırlayan çenelere dikkat edin. Hazırsanız maceraya başlayabilirsiniz
(Oynanma: 24,903)
Adventures Of
Adventures Of
Bu oyun yönetmenliğini Stephen Sommers ve Rob Cohen’in yaptığı mumya filmlerinin video oyunlarına yansımasıdır. Kahramanımız Brendan James Fraser ile tehlikeli, korkunç ve bir o kadar da gizemli, bitmek bilmeyen, akıcı ve sürükleyici bir maceraya başlayacağız. Cesaretinizi perçinleyin ve piramittin içine bir adım atın, oyun yön tuşları ile oynanıyor aman kolları çevirmeyi unutmayın yoksa kapılar açılmaz, gizemli piramitlerin içinde hapis olursunuz. Yerdeki kazıklara ve hareket eden basamaklara dikkat edin ve yerçekiminde. Zalim ve kötü kalpli firavun oyunun sonundaki hazinesine ulaşamamanız için size bir sürü tuzak kurdu.Bu dünya ve hazineleri , gücü ne firavuna kaldı , ne karuna kaldı , ne de nemruta kaldı.Ne demişler “dünya malı dünyada kalır” oyun malıda oyunda kalır oyun içinde çatır çatır harcarsınız hadi kola kuvvet.
(Oynanma: 35,066)
Agrovacations
Agrovacations
Agrovacations oyunu, bir aksiyon oyunudur, oyundaki amacımız sürekli yukarı çıkmaktır.Bu zor görevde karşımıza güçlü ve korkunç canavarlar çıkacaktır.Mermimiz ve canımız sınırlıdır.Skorunuzu oyun içerisindeki mavi kristalleri toplayarak yükseltebiliriz.Karakterimizin adı Agrova’dır.Ve bu dünyaya hapsolmuştur.Onu kurtarmak için basamakları kullanarak yükseklere ulaşmamış gerekiyor.Oyunu oynarken Yön tuşları ve boşluk (space) tuşunu kullanıyoruz.Bu zorlu görevde Agrova’ya yardım edin ve onu canavarlardan koruyun.
(Oynanma: 11,365)
Ajan Macerası
Ajan Macerası
Oyunumuza giriş yapmak için öncelikle siyah ekrandaki yeşil renkli 'go' yazısınıa tıklayacaksınız. Karşınıza çıkacak olan atış maketlerini delik deşik etmeye çalışacaksınız. Farenizi kullanarak atış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Maketler ekrana çok hızlı gelip gittiği için sizin de çok hızlı olmanız gerekmektedir. Maketler ekrana çıktığı anda hemen farenizle maketin olduğu bölgeye gidip farenizin sol tuşuna basmanız gerekmektedir. Ateş ve su sitemize her zaman gelmenizi bekliyoruz. Sizler için sitemizi sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz
(Oynanma: 3,577)
Ajan Smith
Ajan Smith
Ajan Smith isimli oyunumuzda boy göstermeye hazırsınız anlaşılan. Dünyanın büyük çete liderlerinden Keny Bir İş hanını rehin almıştır adamlarıyla beraber. Dünyanın en büyük dedektifi ve amiri sizsiniz. Bu zorlu göreve tek başınıza atıldınız ve kimseden yardım istemiyorsunuz. Öncelikle içerdeki rehineleri kurtarmalı daha sonra da adamları öldürmelisiniz. Kurtardığınız her rehine başına para ve öldürdüğünüz her adam için prim alacaksınız. Unutmayın siz en iyisisiniz.
(Oynanma: 2,656)
Akıllı Portakal Kafa
Akıllı Portakal Kafa
Akıllı Portakal Kafa oyunumuza geçmek ister misiniz? Sitede bulunan bu yepyeni oyuncu seçimlerini MOUSE ile hareketlendirip düşmanlarınızı bir anda etkisiz hale getirmeye başlayacaksınız. Portakal kafayı bölüm içerisinde yere düşürmek için en ideal noktanızı belirleyip seviye anlamında iyi bir yere gelmeye gayret edeceksiniz. Bunu yaparken sürekli seviyenizi üst noktalarda tutmalısınız. Ateş Ve Su sitesinde iyi vakit geçirmenizi dileriz…
(Oynanma: 777)
Akrobat Motoru
Akrobat Motoru
Akrobat Motoru oyununu oynamak için klavyenin ok tuşlarını kullanacaksınız. Oyunda karşınıza çıkacak olan rakipleri çok iyi bir şekilde analiz ederek oyunu çok iyi bir puan ile bitireceksiniz.
(Oynanma: 6,013)
Alacakaranlık
Alacakaranlık
Alacakaranlık temasında karakterimizle beraber ne kadar sıkı bir şekilde kontrolleri yerine getirirseniz engellerden bir o kadar çabuk geçebilir karşılığında bir o kadar fazla skor elde edebilirsiniz. En sevilen içerikler arasın da yerini alan bu oyunumuzda karakterimizle beraber kontrolleri yerine getirebilmek amacıyla ( Yön Okları ) kullanacaksınız. Gecenin karanlığında rakiplerinizin yanı sıra sizlere birçok tuzak gelecektir. Gelecek olan bu tuzaklara rağmen ayakta kalmalı hepsinden geçerek beyaz ay kapısına ilerlemelisiniz. Sizlere iyi şanslar dileriz arkadaşlar.
(Oynanma: 216)
Alex Danger
Alex Danger
Karakterimiz Alex ile müthiş ve eğlenceli bir maceraya hazır mısınız? Karakterimizin bir üst seviyeye geçebilmesi için zıplayarak en üstteki kapıdan içeri girmesi gerekir. Bu sırada yeşil kristalleri toplayarak skorumuzu arttırabilirsiniz ve yaratıkları boşluk tuşu ile öldürebilirsiniz. Dikkat edin canınız ve merminiz sınırlıdır. Oyunun ilerleyen aşamalarında karşımıza canlar ve mermiler çıkarak bize yardımcı olacaktır. Karakterimiz Alex bu dünyaya hapsolmuştur. Onu kurtarmak için yardım edelim. Maceradan maceraya, aksiyondan aksiyona sürükleyen bir oyun oynayalım. Hadi kola kuvvet…
(Oynanma: 28,752)
Altın Macerası
Altın Macerası
Altın macerası oyununa hoş geldiniz.Altın macerasını oynamak içinyön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Oyunda karşınıza çıkan merdivene zıplamak için S tuşunu kullanmanız gerekiyor.Oyunda bulunan bütün altınları toplayarak önünüzde bulunan kapıya doğru ilerleyip bir üst levele geçmeye hak kazanacaksınız.
(Oynanma: 12,771)
AltShift
AltShift
AltShift oynumuzda başlangıçta 2 gizemli karakterimiz var , bunlar kız ve erkek karakterimiz.Oyuncumuzu seçerek başlıyoruz.Oyun soyut bir dünyada gerçekleşiyor.Amacımız kapılara ulaşarak diğer boyuta (bölüme) geçmek.Oyun her bölümde kendisini sizlere tanıtıyor.Bu oyun sizi heyecanın ve gizemin doruklarına ulaştıracak.Her bölümde karakteriniz karmaşık labirent sistemlerine yüklenecek ve zorlu sınavlardan geçeceksiniz.Sizlere kola kuvvet ve kolay gelsin diyorum.
(Oynanma: 9,236)
Ana Gemi
Ana Gemi
Gemi filosunda savaş çıkmıştır ve sizin önderliğinizdeki geminin galip gelmesi gerekmektedir. Gemini galip getirmek için her yönden saldırmalısın. Saldırdığın zaman diğer filonun savunma direncini kırabilir ve onları yok edebilirsin. Oyunumuz sadece Mouse ile oynanmaktadır. Mouse ile çıkarmak istediğiniz askeri seçeneğe tıklayabilir ve askerlere savaşması için emir verebilirsin. Görsellik ve keyfin tavan yaptığı bu hem strateji hem de savaş oyununda sizlere başarılar dileriz.
(Oynanma: 691)
AndroKids
AndroKids
AndroKids oyunu çocukların en sevdiği oyunlar arasına yer almıştır. Hatta yıllarca en güzel oyunlardaki yerini korumuştur. Bunun tek anlamlı bir sebebi var diye düşünüyoruz oyunu çocukların sevdiği bir biçimde hazırlamışlar ve anlamlı bir şekilde renklendirmişler. Oyunda zor bölümler yapmışlar ama onda da ipuçları yada güzel hediyeler sayesinde oyunu çok daha zevkli ve çekici hale de getirmişlerdir. Oyunu ne kadar çok oynarsanız bu işte de o kadar başarılı olursunuz. İyi oyunlar.
(Oynanma: 10,374)
Animator
Animator
Kızıl ormana keşif yapmaya gittiğinizde orada yalnız olmadığınızı anladınız. Yalnızlığınızı anladığınızda çok geçti ve onlar gelmişlerdi! Eğer yaratıklara ölmek istemiyorsanız merminizi seri sıkmak zorundasınız. Onlar size gelmeden kafalarından vurmalı ve öldürmelisiniz. Sayıları oldukça fazla ve gerekirse seri mermi değiştirmelisiniz. Yakalandığınız takdirde kollarınızı koparıyorlar ve sizi orada ölüme terk ediyorlar. Animator oyunu son dönem korku oyunları arasında oldukça fazla hayran kitlesine sahip bir oyun. Bu oyunda mermileri fare ile sıkabilir ve yaratıklara hiç acımayabilirsiniz. Ateş ve Su oyunlarından oldukça kanlı olan bu oyunumuzda sizlere başarılar arkadaşlar.
(Oynanma: 758)
Araba Macerası
Araba Macerası
Araba macerası oyununa hoş geldiniz.Arabanın içinde bulunan geyiği doyurmak için karşınıza gelen çiçekleri geyiğe vererek geyiği doyurmaya çalışacaksınız.Arabanın camını kapatmak için mouse ile çift tıklayarak arıların saldırısına uğramamak için çok dikkatli olmanız gerekiyor.
(Oynanma: 14,845)
Arabalı Macera Oyunu
Arabalı Macera Oyunu
ARABALI MACERA OYUNU ile kimseciklerin olmadığı terk edilmiş bir şehirde hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. CONTINUE ve START seçenekleri ile oyuna başlangıç yapın. İLERİ YÖN butonu ile arabanızı hızlı bir şekilde ilerletebilme imkânına sahipken SAĞ, SOL yön butonları ile arabayı ileri geri yönlere ilerletebileceksiniz. Rakip arabalara çarparak onları yok etmek için çabalayın.
(Oynanma: 7,638)
Arabian Knight
Arabian Knight
Arabian Knight oyunu adından da anlaşılacağı üzere dövüş oyunu gibi bir şeydir. Oyunu oynarken sürekli hareket etmek mecburiyetindesiniz. Yoksa oyunu geçmek için çok vakit harcarsınız. Oyunu yön tuşları ile oynuyorsunuz ve a ile s tuşları arasında sürekli gel git yaşamanız gerekiyor. Bunun sebebide atak yapmak mecburiyetindesiniz. Bölümleri geçtikçe oyun dahada hızlanıyor ve dahada zorlaşıyor.
(Oynanma: 8,803)
Armadillo
Armadillo
Armadillo oyunu kız ve erkekleri düşünerek dilediğini yapmış bir oyundur.. Her 2 cins için de mükemmel işler yapmış diyebiliriz. Oyunu oynarken gerçek anlamda zevk almak istiyorsanız ilk olarak karakterinizi doğru seçmeniz gerekiyor. Eğer kız oynayacaksa tavşanı seçmenizi öneririm. Oyunu oynarken size herhangi bir zaman veya vakit verilmiyor. O yüzden dolayıda çocuklar hiçbir psikolojik sıkıntıya maruz kalmıyor. Diledikleri kadar deneyebilecekleri bir oyundur.
(Oynanma: 7,909)