ATEŞ ve SU - Bütün Ateş ve Su Oyunları Burada..! - Sitemap

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Kayıt

Faceook

ateş ve su > Ateş Ve Su Serisi

5
Ateş ile Su Macerası
Ateş ile Su Macerası
Ateş ve su karakterlerini iki kişi tarafından oynamanız gerekiyor,ateşi yönlendirmek için yön tuşlarını kullanıp ilerlemesini sağlayacaksınız,su'yu yönlendirmek için A-S-D-E tuşlarını kullanmanız gerekiyor,bu iki karakterin oyunu geçebilmesi için birbirlerine çok ihtiyaç duyarak birinin ölmesi sonucu oyunu bitirmeniz imkansız olduğu için yardımlaşarak oynamanız gerekiyor,Oyunuda ilerlerken ekranın en üst bölgesinde bulunan kapıya doğru yol alıp bir üst levele geçebilirsiniz.
(Oynanma: 2,724,354)
Ateş Ve ağaç
Ateş Ve ağaç
Ateş ve ağaç oyununu oynamak için Mouse i kullanmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan ağaçları çok iyi bir şekilde analiz ederek hepsini çok iyi bir şekilde kullanarak düşmanlarınıza ateş etmeye başlayacaksınız.
(Oynanma: 100,567)
Ateş Ve Su
Ateş Ve Su
Ateş ve su oyununun ilk bölümünde oyunu nasıl oynayacağınızı gösteriyor. Kırmızı adam yani ateşi nasıl hareket ettireceğinizi gösteriyor. Oyunda neyin nasıl olması gerektiğini anlatıyor. Ateşe veya suya giderken nasıl neler yapmanız gerekiyor. 2. Bölümde artık yavaş yavaş yavaş zorlaşıyor işler. Bu konuda dikkat etmenizi öneririm neden diye sorarsanız oyunu bitirmek kadar kolay ve eğlenceli bir şey yok. Oyunu oynarken kesinlikle canınız sıkılmayacaktır. Daha özel ayrıntıları takip etmeniz için silah oyunları içine buyrun.
(Oynanma: 18,493,386)
Ateş Ve Su 2
Ateş Ve Su 2
Ateş ve su 2 oyunu oynayan herkes oyundaki değişikliği fark etmiştir. Çin devletindeki yazılımcılar ateş ve su oyununu çok farklı bir bakış açısı kullanarak yazmayı denemişler ve bu oyunda dünyaca tanınmış bir oyun olmuştur. Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken olay saniyeye dikkat etmeniz gerekiyor. Bizim bildiğimiz oyunlarda ateş etme gibi bir özellik yoktur ama bu çin’in ürettiği oyunda ateş etme vardır..
(Oynanma: 2,766,967)
Ateş Ve Su 2012
Ateş Ve Su 2012
Dere üstüne yerleştirilen merdivenlerden ateş ve su 2012 geçmek zorunda. Hem doğru adımlar atmalısınız hem de hızlı olmalısınız. Çünkü köprü belli vakit geçtikten sonra düşüyor. Atesvesu.gen.tr farkıyla oynanacak bu heyecanda üst levellere geçmeniz içten bile değil. Fare tıklamalarıyla köprüdeki hedefi tıklamalısınız. Ateş ve su 2012 ile heyecan sürüyor.
(Oynanma: 346,156)
Ateş Ve Su 2013
Ateş Ve Su 2013
Japon oyun yapımcıları da ateş ve su oyununa el atmışlar. Kendi çaplarında özel bir oyun ortaya koymuşlar. Ateş Ve Su 2013 adı ile önplana bu yazılımda a-s-d-w-e ile yön tuşlarını kullanacağız. Atesvesu.gen.tr farkıyla ortaya çıkarılan bu hizmet ile ateş ve su oyunu tadına doyacaksınız.
(Oynanma: 1,059,305)
Ateş Ve Su 3
Ateş Ve Su 3
Ateş Ve Su 3 oyunu oynarken neler yapmanız gerekiyor nelere dikkat etmeniz gerekiyor oyununu tam anlamıyla anlamak için size ilk olarak yazılı ve görsel olarak anlatımlar sunuyor.. bu konuda kendinizi geliştirmek ve dahada çok bilgi edinmek isterseniz size anlatmaya devam ediyor. Ama kendiniz kişiliğiniz ile oyunu çözmek istiyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda mükemmel bölümler vardır tamamen iki kişilik oyun sayılmasa da 2 kişi ile oynanabilecek bir oyun.
(Oynanma: 1,918,642)
Ateş Ve Su 4
Ateş Ve Su 4
Ateş Ve Su 4 oyunu genellikle interneti yavaş olanlar için ideal bir oyundur. Görüntü olarak hem sizin bilgisayarınızı hemde internetinizi zorlamaz. Oyunun bölümlerine yani oyunun bölüm kalitesine bakan kişiler bu oyunu çok sevecektir. Görüntü olarak normal olan bu oyunun bölümleride de bir hayli zordur. İlk bölümü nasıl geçeceğinizden kısaca anlatayım. ilk bölüm kolay ilk önce önünüze bir kutu çıkıyor ve kutuyu duvarın kenarına dayamak zorunda kalıyorsunuz. Sonra üste çıkabilirsiniz. Ondan sonra 2 kutular denk gelecek.. arkadaki kutuyu aşağıya atın ve 1. Kutuyuda üstüne itin ve çıkın.
(Oynanma: 4,363,483)
Ateş Ve su 4 Kristal
Ateş Ve su 4 Kristal
2013 yılında hazırlanan bu ateş ve su serisinde farklılıkları iyi takip edin. Adı "Ateş Ve su 4 Kristal" bu heyecanda yine toplu ve grup halinde çalışacaksınız. Daha geniş oyun açıklamasını sizler içni hazırlıyoruz.
(Oynanma: 997,478)
Ateş ve Su Buz Devri
Ateş ve Su Buz Devri
Ateş ve su buz devri oyununa hoş geldiniz.Oyun 2 kişilik olduğu için ateş ve su karakterini ayrı tuşları ile oynayacaksınız.Suyu yönlendirmek içinyön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Oyunda ateşi kontrol etmek için ise A-S-D-E tuşları ile oynamanız gerekiyor.Oyunda en üst köşede bulunan kapıya yönlenerek bir üst tura geçmek için çaba harcayacaksınız.
(Oynanma: 428,112)
Ateş Ve Su Buzul Çağ
Ateş Ve Su Buzul Çağ
ateş ve su yepyeni bir macera ile sitemizde karşınızda, oyunu oynayıp eğlenmek için hazır mısınız? ateşi yön tuşları ile suyu ise w, a, s ve d tuşları ile yönetebilirsiniz. buzul çağda tüm yolları geçin buzlu yollara dikkat etmeyi unutmayın. ateş ve suyun en yeni maceraları için sitemizi sık sık ziyaret edin www.atesvesu.gen.tr
(Oynanma: 2,239,005)
Ateş Ve Su Kar
Ateş Ve Su Kar
Ateş ve su kar oyununa hoş geldiniz.Ateş ve su karda mücadele ederek oyunu tamamlamaya çalışacaksınız.Ateş ve suyu oynamak için yn tuşları ve A-S-D-W tuşlarını kullanmanız gerekiyor.
(Oynanma: 0)
Ateş ve Su Pandası
Ateş ve Su Pandası
Ateş ve Su Pandaları. Merhaba arkadaşlar ateş ve su serisi severler için yapımcılar tarafından yapılan harika bir çalışmayı sizlerle buluşturmak adına paylaşımımı gerçekleştirmek istiyorum. Öncelikle bu oyunumuza başlamak için LOCAL MODE ve ardından da bölümünüze seçerek başlıyorsunuz. Ateş pandasını Yön Tuşlarını kullanarak yönlendirecek, Su Pandasını ise W, A, D, tuşlarıyla sağlayacaksınız. Amacınız ise aşağıda bulunan kapıdan geçmektir. Her kapıya ulaşmanız da bir sonraki seviyeye gelmiş olacaksınız. Fakat bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü birçok engel sizleri bekliyor olacaktır. Engelleri aşabilmeniz için de zekânızın ön plana çıkması gerekiyor. 2 kişi olarak oynamaya gayret gösteriniz çünkü her 2’sini yönetmek ilerleyen etaplarda gerçekten çok zor olacaktır.
(Oynanma: 45,936)
Ateş Ve Su Şovalye
Ateş Ve Su Şovalye
en yeni maceralarını ile ilk kez sitemizde görmeye alışık olduğunuz ateş ve su yeni kimlikleri ile karşınızda, bu oyun çok konuşulacak. oyunumuzda ateş ve su şovalye olmuşlar ve bir kalede mahsur kalmışlar, onlara çıkış yoluna kadar eşlik etmeye ne dersiniz? oyunda ateşi yön tuşları suyu ise w, a, s ve d tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. çıkış kapısını bulun ve yeni bir levele geçmeye hak kazanın. eğlencenin rakipsiz adresi olan sitemiz en yeni oyunlarını sizlerle buluşturmaya devam edecek siz de sitemizde yenilikleri yakından takip etmek için www.atesvesu.gen.tr'yi ziyaret edin, iyi eğlenceler...
(Oynanma: 426,767)
Kızgın ateş ve su
Kızgın ateş ve su
Kızgın ateş ve su oyunu geldi. Ateş ve su oyunu 24 bölümde oluşmaktadır. 2-24 arasındaki leveller kilitlidir. Oyunda başarı yakaldıkça kilitler birer birer açılıyor. Size verilen sürede belirtilen başarıya ulaşmanız gerekiyor. Su ile hayalet suları , ateş ile de ruhani ateşleri hedefe alıp vuracaksınız. Fare sol hareketi ile vurma işlemlerini gerçekleştireceksiniz. En güzel ateş ve su oyunu ile eğnece sürüyor.
(Oynanma: 992,161)