ATEŞ ve SU - Bütün Ateş ve Su Oyunları Burada..! - Sitemap

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Kayıt

Faceook

ateş ve su > Ateş ve Su

2
Benide Koruyun
Benide Koruyun
Benide Koruyun oyununu kurtarıcı itfaiyeci olarak düşünebiliriz. Eğer sizde birilerinin canını kurtarmayı seviyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. Ne kadar hızlı olursanız o kadar çok kurtarırsınız. Oyunu oynarken binadan size doğru zıplayan insan, hayvan fark etmez ne olursa olsun kurtarmanız gerekiyor. Arada sırada yere çakılan kişiler oluyor ama onlarıda bir şekilde telafi etmeniz gerekiyor. Siz nasıl hareket ederseniz onlar tersine gidiyor. Çok saçma ama çok da zevkli bir oyun.
(Oynanma: 137,988)
Benzin Üretimi
Benzin Üretimi
Yiyeceklerden benzin üretimi yapacağınız bir oyun sizlerle... Oyunu oyna linkine tıklayarak oyunu açınız ve buzdolabında yer alan yiyeceklerden besin değeri en yüksek 3 adet yiyeceği seçiniz. Fare sol tuşu ile... Seçilen yiyecekler deponuza benzin olarak dolacaktır. Ve bu benzinle rakibinize karşı yarış yapacaksınız. Depoyu ne kadar sağlam doldurursanız yolda kalma olasılığınız o kadar en aza iner. Haydi bakalım bu eğlenceli oyunla bir an önce tanışmalısınız. Go ile ilerleyiniz. Seçimde fare sol tuşunu, yarışta yön tuşlarını kullanınız. Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Ateş ve su oyunları ile oyun şöleni tam gaz devam ediyor. Haydi eğlenelim. Kaolay gelsin. Başarılar ve bol şanslar sizlerle olsun.
(Oynanma: 65,496)
Bisiklet Ustası
Bisiklet Ustası
Sokak aralarında yalnız takılan ve canınız sıkılınca bisikletle akrobasi gösteri yapan birisiniz. Şu an dünya çapında bir yarışmadasınız ve herkes size toy gözüyle bakıyor. Onlara kendinizi göstermeli ve hayranlarınızı ateşlemelisiniz. Oyunumuzda gösterileri 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, tuşlarıyla yapabilirsiniz. Havaya çıktığınızda rakamlara basılı tutun ve yaptığınız şovları sizde görün. Etapları geçmek için puan sınırlarını geçmeniz lazım. Şimdiden sizlere başarılar arkadaşlar.
(Oynanma: 6,816)
Bohun
Bohun
Bohun ninjasını kısaca açıklamak istiyorum arkadaşlar. Kahramanımızla gece boyunca ava çıkarak düşman askerlerini öldürüyoruz. Gecenin karanlığında simsiyah giyindiğimiz için karanlıkta kamufle olabiliyoruz. Düşmandan rahatça saklanabiliyoruz. Düşmana doğru ilerlemek için W, A, D tuşlarını kullanmalıyız. Düşmana saldırmak için ise 1, 2, 3 tuşlarını kullanmalıyız. Düşmanları kolayca yok edebilme özelliğine sahip bir karakterimiz var. Eğer sizde onun vatanını kurtarmasını intikam almasını istiyorsanız yardım etmelisiniz!
(Oynanma: 2,228)
Bomba Yağmuru
Bomba Yağmuru
Tüm oyun seçeneklerinin buluştuğu adres www.atesvesu.gen.tr'den herkese merhaba arkadaşlar! Yine yepyeni oyunları sizlerle buluşturma yolunda çalışmalarımıza başladık. Sıradaki oyunumuz bombaların yağdığı bir alanda finish çizgisine ulaşma çabası vermek... Oyunu oyna sekmesine tıklayarak oyunu açıyoruz ve yön tuşları ile bu mücadelemizi başlatıyoruz. Yoldaki madalyon şeklinde bulunan bonuslar ekstra puanlar kazandıracaktır. Bir de hızlı olalım ama gaz pedalına çok yüklenmeden... Araç çabuk savrulur cinsten zira... Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Ateş ve su oyunları ile eğlence devam etsin o zaman... Tadını çıkarınız siz de. Kolay gelsin. Başarılar ve eğlence dolu dakikalar dileriz. Hoşçakalın şimdilik!
(Oynanma: 31,519)
Bombacı Mario İş Başında
Bombacı Mario İş Başında
Mario tutkunları ekran başına… Sizler için süper bir oyun hazırladık. Bu oyunun adı Mario İş Başında oyunudur. Herkesin oynamak istediği bu eğlenceli oyunu oynamak için klavyenin ok tuşlarını kullanacaksınız. Önünüzde bulunan yaratıkları etkisiz hale getirmek için Klavyenin Space tuşuna basıp bomba atmaya başlayacaksınız. Bomba attığınız an yeni bir puan kazanıp puan seviyenizi bu şekilde yükseltmeye özen göstereceksiniz.
(Oynanma: 5,710)
Bratz
Bratz
Bratz karakterine ait bir boyama oyunu sizlerle... Özellikle kızların sevdikleri bu karakter en güzel renklerle buluşmak üzere atesvesu.gen.tr'nin anasayfasında sizleri bekliyor. Renkleri dilediğiniz şekilde kullanabilir, ortaya harika bir tablo çıkarabilirsiniz. haydi boyamaya haydi renklerin dansını atesvesu.gen.tr de izlemeye... Oyunu oyna sekmesine tıklayınız ve paletten aldığınız renkleri Bratz karakterine uygulayınız. Fare sol tuşu yardımcınız olacaktır. Kolay gelsin dileriz. Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Birlikteliğimiz her türden oyun ile devam ediyor. Takip ediniz. Başarılar!
(Oynanma: 41,665)
Bulut Macerası
Bulut Macerası
Bulut macerası oyununa hoş geldiniz.Sonic ile bulutların üstünden gezinerek karşınıza çıkan altnları toplayıp puan kazanmaya çalışacaksınız.Sonic ile hızlı bir şekilde ilerleyerek size doğru gelen ekranadan uzak dırarak oyunu tamamlamaya çalışacaksınız.
(Oynanma: 21,063)
Cactus McCoy
Cactus McCoy
Cactus McCoy kendinizi güçlü mü hissetmek istiyorsunuz işte tam oyununu bulduğunuzu söyleyebilirim. Bu oyunu oynarken kendinizi çok güçlü ve serbest hissedeceksiniz. Kendinizi bir çölde bulacaksınız oyun başlangıcın.da sağa ve sola doğru hareket ediyorsanız da dikkatli etmelisiniz. Çok hızlı olmanıza hem gerek yok hemde gerek var diye biliriz. Oyunda süre olduğu için dikkat etmeniz gerekiyor eğer süreniz biterse sizde bitersiniz. Bilmem anlatabildim mi.
(Oynanma: 69,504)
Cesur Atlayış
Cesur Atlayış
Koyunun çitten atlayışını konu aldığımız sevimli bir kare renklerle buluşmak için hazır ve sizleri bekliyor. Fırçanızın gücünü göstermek için özel bir içerik... Daha renkli bir dünyanın kapılarını www.atesvesu.gen.tr de açmak için hazır mıyız? O halde oyunu oyna sekmesine tıklıyor ve kendimizi gösteriyoruz. Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Ateş ve su oyunları ile türlü oyun seçeneklerini keşfetmeniz üzere çalışmalarımız devam ediyor. Eğlence dolu dakikalar sizlerle olsun dileriz. Hepsi ve daha fazlası için karşınızda olmaya devam ediyoruz. Umarız eğleniyorsunuzdur. bol eğlenceli dakikalar dileriz. Kolay gelsin.
(Oynanma: 34,235)
Çılgın Sonic
Çılgın Sonic
Çılgın sonic oyununa hoş geldiniz.Sonic'i yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor,sonik ile ilerleyrek karşınıza çıkan altınları toplamanız gerekiyor,sonic ile oynarken karşınıza çıkan sürüngenleri öldürerek size zarar vermemeleri için çaba harcayacaksınız.Oyunu oynarken 99 saniye bulunduğu için çok hızlı olup oyunu bitirmeniz gerekiyor.
(Oynanma: 35,969)
Cin Ali Kaçış
Cin Ali Kaçış
Merhaba arkadaşlar Cin Ali Kaçış oyununa hoş geldiniz. Hepinizin tanıdığı ve sevdiği Cin Alinin başı derde girmiştir. Cin Ali kötü adamların onunla uğraşmasından bıkmıştır ve bundan kurtulmak ister. Uzun süren düşüncelerin sonunda kötü adamlardan kurtulmanın tek yolunun kaçmak olduğunu bulur ve kaçmaya başlar. Ama bakalım bu kaçış işe yarayacak mı? Cin Ali ile kaçmaya hazır mısınız? İyi eğlenceler
(Oynanma: 4,001)
Civciv
Civciv
Tavuğun yavrusu... Evet bir civciv ile berabersiniz. Pofuduk civciv renklerle tanışmak üzere fırça darebelerinizle buluşmaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor. Haydi onu yalnız bırakmayalım hem de eğlenelim. Oyunu oyna sekmesine tıklayınız ve fare sol tuşu ile renksiz alanı renklerle buluşturalım. Ateş ve su oyunları oynamanın tadı www.atesvesu.gen.tr de çıkar. O halde daimi adresiniz www.atesvesu.gen.tr olsun. Haydi eğlenceye... Eğlencesi bol dakikalar sizlerle olsun. Kolay gelsin diler, başarılar dileriz. Hoşçakalın!
(Oynanma: 44,741)
Cyber Ortek
Cyber Ortek
Cyber Ortek sizin gerektiği yerde duran gerektiği yerde de işine devam eden birisi olarak düşünürsek bu oyundan çok zevk alacağınız kesin. Eğer sizin sabrınız yoksa ve uzayıda sevmiyorsanız bu oyun sizin işinize yaramaz. Uzayda değişik canavarlar ile karşılaşmak ve savaşmak istiyorsanız bu oyun tam size göredir. Oyunu dilediğiniz kadar oynayın. Kaydettiğiniz yerden de devam edersiniz.
(Oynanma: 31,842)
Dinazor Kaçışı
Dinazor Kaçışı
Merhabalar arkadaşlar Dinazor kaçışı oyununa hoş geldiniz. Oyun yüklendikten sonra Go Ardından Play yazılarına tıklayın ve oyuna başlayın. Eminim hepimiz bundan 5 milyon yıl öncesini dinazorları ve o zamanki yaşam şartlarını merak etmiştir. Hangimiz merak etmedik ki. Dinazor Kaçışı oyunuyla geçmişe yolculuk yapmaya hazır mısınız? Oyunda farkında olmadan korkuttuğunuz bir dinazor sizin peşinize düşer ve sizi öldürmek ister sizde başka bir dinazora biner ve kaçmaya başlarsınız.
(Oynanma: 2,783)
Diz Ameliyatı
Diz Ameliyatı
Merhabalar arkadaşlar ateş ve su adlı sitemize yine sizler için mükemmel bir oyun ekliyoruz. Oyunumuzun ismi Diz Ameliyatı. Oyunda ayağında menüsküs olan bir çocuğun diz kapağını ameliyat ediyoruz. Tabi ki oyunumuzda direk ameliyata geçiş yapmıyoruz. İlk önce hastamızın sorununu tam olarak anlamak için diz kapağının bir röntgenini çekiyoruz. Ardından ise diz kapağını uyuşturarak iğnemizi enjekte ediyor ve ameliyata başlıyoruz. Yanlış araç kullanmamaya dikkat edin. İyi eğlenceler
(Oynanma: 5,822)
Domatesli Boyama
Domatesli Boyama
Güzel, parlak, gülümseyen bir domatesi renklerle donatıp daha yakından görmek için sabırsızlanacaksınız. Kolaylık boyama işlemini gerçekleştirip tamamlayacağınız bir boyama oyunu sizlerle... Oyunu oyna sekmesine tıklayınız ve renkleri fırçayla resme uygulayınız. Fare sol tuşu bu konuda esaslı yardımcınız olacaktır. Kendini gösterme sırası sizde. Hayalgücünüzü renklerle buluşturma zamanı... Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Ateş ve su oyunları ile macera dolu oyunlar sizlerle buluşuyor. tadını çıkarmaya bakınız. Kolay gelsin diyoruz, iyi şanslar bol eğlenceli dakikalar sizlerle olsun! Hoşçakalın!
(Oynanma: 41,852)
Drakojan Skies Alfa
Drakojan Skies Alfa
Drakojan Skies Alfa değişik ve gizli bir uzay üssü oyunudur. Genellik bu tür oyunları uzay severler ve aksiyon severler için düşünüldüğü için dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oyunda sürekli olarak ateş altında tutuyorsunuz ama dert etmeyin hızlı hareketleriniz sayesinde genelinden kurtulabiliyorsunuz. Sizin için sıkıntı olabiliecek tek durum ateş etme düğmesinde zorlanmanızdır. Geriye kalan konumlarda kendinizi sürekli yenileyebilir ve depo alabilirsiniz. İşletmenizi nerede yaptıysanız o kadar bilgili ve çalışkan olursunuz.
(Oynanma: 26,587)
Duygulu Arabalar
Duygulu Arabalar
Dört ayrı kapıda dört araba mevcut arkadaşlar! Biraz ingilizceye yönelik bir oyun... İngilizcenizi geliştirmeniz konusunda artı kazandıracak türden... Size yazılı bir şekilde verilen bir durum...
(Oynanma: 41,358)
Ejderha Avı
Ejderha Avı
Ejderha Avı oyununda farenize basılı tutarak karlınıza gelen ejdarhaları hızlı bir şekilde öldürebilirsiniz. Eğer 2-3 ejderhayı yanlışlıkla da olsa geçirmişseniz başınız derttedir. Ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi sizin için. Oyunu oynarken eliniz sürekli farede olması gerekiyor. Eğer elinizi fareden çekerseniz çok kısa bir zaman zarfında ölürsünüz. Ayrıca oyun açıklamasına eklenmesini istediğiniz başka yazılar varsa bize iletebilirsiniz.
(Oynanma: 43,195)
Eşek Boya
Eşek Boya
Kır sefası yapmakta olan sevimli bir karakaçan boyama oyunumuzun ana konusunu oluşturmaktadır. Uzun kulakları ve sempatik duruşuyla güzel bir portre yaratmış. Doğayla içiçe otlanan sevimli karakaçan figürünü daha yakından görmek ve onu sevdiğiniz renklerle buluşturmak için oyunu oyna sekmesine tıklayınız ve fare sol tuşu ile paletten aldığınız renkleri bu eğlenceli fotoğrafa uygulayınız. Çok eğlenecek ve keyif alacağınız konusunda garanti veriyoruz. Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Ateş ve su oyunları yolculuğu en sevilen karakterlerin en neşeli oyunları ile devam ediyor. Bu yolculuğa sizde dahil olunuz. Zira pişman olmayacaksınız. Ateş ve su oyunları kendi adresinde www.atesvesu.gen.tr de oynanır. Görüşmek üzere, iyi eğlenceler, keyifli saatler....
(Oynanma: 34,824)
Fare Besle
Fare Besle
Fare besle oyununa hoş geldiniz arkadaşlar. Oyunumuzda uzun süredir hasta olan bu yüzdende yuvasından çıkamayan ve doğru düzgün bir şey yiyemeyen faremiz karnını doyurma çabalarına başlar. Hastalıktan dolayı halsiz ve yorgun olan faremiz peynire gidemez ama güzel bir fikri var. Peynirin faremize gelmesini sağlayarak ona yardım etmek ister misin? Sende zekanı konuşturmak ve bu oyunda kendini kanıtlamak istiyorsan oyuna başlayalım. İyi eğlenceler
(Oynanma: 2,830)
Fareleri Yakala
Fareleri Yakala
fareleri yakala oyununa hoş geldiniz.Oyunu mause ile oynamanız gerekiyor.Fareleri yakalamak için elinizdeki peynir ile fareleri öldürmeniz gerekiyor.Oyunu oynarken çok düşünceli davranmanız gerekiyor,fareleri yakalamak için çok farklı seçenekler sunmanız gerekiyor.
(Oynanma: 20,611)
FİFA 2014
FİFA 2014
Fifa 2014. Futbol oyunu severlere süper bir oyunla birlikteyiz. ‘Z’ tuşuyla pas vereceksiniz, ’X’ tuşuyla şut çekecek, ‘C’ tuşuyla hareket yapacaksınız. Bu tuşlar ile futbolcu değişimi, top çalma, işlemlerini de yapabilirsiniz. Rakip kaleye gol atarak bir diğer maça geçiş yapacaksınız. Önünüze gelen her takıma gol atarak galibiyet alacak ve adınızı bir üst tura yazdıracaksınız. Bu şekilde devam ederek final maçını görebilir hatta kupayı dahi kazanabilirsiniz. Sizde bu güzel maça başlamak istiyorsanız PLAY butonuna tıklamanız yeterlidir. İlk olarak biraz antrenman yapmak isterseniz PRATİCE yazısına tıklayarak kendinizi geliştirebilirsiniz.
(Oynanma: 2,968)