ATEŞ ve SU - Bütün Ateş ve Su Oyunları Burada..! - Sitemap

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Kayıt

Faceook

ateş ve su > 2 kişilik

9
2 Kişilik Golf 3
2 Kişilik Golf 3
İKİ KİŞİLİK GOLF 3 oyunundan herkese merhabalar. Oyun iki kişilikte oynanabilmektedir. Giriş bölümünde bu seçimi yaparak oyuna başlayın. Daha sonrasında ise size verilecek golf sahasında mücadeleye başlayabileceksiniz. Oyunda birçok golf masaları ve hepsi birbirinden zor parkurlardan oluşmakta. MAUSE butonunu kullanarak topun hızınızı ve yönünü belirleyebilirsiniz. En az aışta topu deliğe girdirmeye çalışın.
(Oynanma: 4,651)
2 Kişilik Yarış
2 Kişilik Yarış
Yarış oyunları oynamak isteyenler için üstelik iki kişilik oynama özelliğiyle oyun severlerin hizmetine ateş ve su oyunları tarafından sunuluyor. Oyuna kaç kişilik oynamak istediğinizi belirledikten sonra aracınızı seçip başlayın. 2 KİŞİLİK YARIŞ oyununda W,A,S,D butonları ile ilk kişi YÖN butonları ile ikinci kişi tuş yapılanmasını kullanabilecek. Parkurda DÖRT tur atmanız gereklidir.
(Oynanma: 7,069)
Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı
Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı
ATEŞ VE SU 4 KRİSTAL TAPINAĞI oyununa hoş geldiniz. Oyuna PLAY butonu ile başlangıcınızı gerçekleştirdikten sonra maceraya atılabilirsiniz. Birçok bölüm içeren bu oyunumuzda zorlukları geçerek çıkış kapısına ulaşmalısınız. Oyunda iki karakteri de aynı anda götürmelisiniz. Su karakterini W,A,S,D tuşları ile ateş karakterini ise YÖN butonları ile ilerletebilirsiniz. Karakterlerin cinsine göre elmasları toplayarak ilerleyin.
(Oynanma: 30,652)
Ateş Ve Su Ada
Ateş Ve Su Ada
ateş ve su maceralarına kaldığı yerden devam ediyor, bu kez tehlikeli bir adada olan ateş ve su yeni kavga teknikleri ile rakiplerinin karşısında. ikili tek bir bedene bürünmüşler, oyuna su ile başlayacaksınız fakat yolda ilerlerken sandığı ele geçirin ve su ateşe dönüşsün. oyunu yön tuşlaı ile oynayın ateş ve suyu hareket ettirin, boşluk ruşu ile güçlü bombalarınızı kullanabilirsiniz. tehlikeleri yoldan temizleyin ve adadnın gizemini çözün. oyunumuz levellerden oluşuyor her levelde farklı bir heyecan sizi bekliyor. ateş ve su en yeni maceraları ile sadece sizin için sitemizde. eğlenmeyi sevenler için vazgeçilmeyen adresimize sizi de bekliyoruz www.atesvesu.gen.tr başarılar diler.
(Oynanma: 95,893)
Ateş Ve Su Atı
Ateş Ve Su Atı
Ateş ve su atı oyununa hoş geldiniz.Ateş ve su oyununu yön tuşları ile oynayacaksınız.Ateş ve su atı yapbozunu tamamlamaya çalışacaksınız,ekranda bulunan şekilli resimleri birleştirip oyunu tamamlayabilirsiniz.Oyunda çok hızlı bir şekilde oynayıp bir üst levele geçmeye çalışacaksınız.
(Oynanma: 148,920)
Ateş Ve Su Denizde
Ateş Ve Su Denizde
ateş ve su denizde üstelik bu defa bir zeka oyunu ile karşınızda, oyunumuza katılın ve bu zeka oyunu ile eğlenin. ateş ve su denizde her levelde farklı bir denge oyunu sizi bekliyor. su ateşi denize atmaya çalışıyor ya da ateş suyu denizden çıkarmayı, başarılı olmaları gerekiyor. oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. her levelde farklı bir heyecana kapılacaksınız, kahramanlarımızı yönlendirin ve denizdeki macerayı sürdürün. en yeni oyunlarımızla eğlence artarak devam edecek, sitemize hepiniiz bekliyoruz ve eğlenceyi garanti ediyoruz www.atesvesu.gen.tr iyi eğlenceler diler.
(Oynanma: 176,254)
Ateş ve Su Elf
Ateş ve Su Elf
Ateş ve su elj olarak maceralarına devam ediyorlar. Beraberce ateşlerden ve sulardan geçerek altın paraları topluyor, yardımlaşıyor ve bölümleri geçmeye çalışıyorlar. elf ateş ve su oyununda da yine iki kişi ile oynayabileceğiniz güzel bir ateş ve su sizleri bekliyor.
(Oynanma: 47,981)
Ateş ve Su Elma Bahçesi
Ateş ve Su Elma Bahçesi
Ateş ve su elma bahçesi oyununa hoş geldiniz.Ateş ve su bahçesine ait çekilmiş fotoğrafını mause ile birleştirmeye çalışacaksınız.Oyunda sağdan ve soldan parçaları toplayıp oyunun içine getirerek oyunu tamamlayacaksınız.
(Oynanma: 198,282)
Ateş Ve Su Kar
Ateş Ve Su Kar
her maceralarında başka bir eğlenceyi size sunan ateş ve su ikilisinden yine yeni bir eğlence daha, ikiliyle eğlenmeye hazır mısınız? o halde sıkı durun çünkü bu eğlence çok konuşulacak. oyunumuzda ateş ve su karlı bir mekandalar ve işleri çok zor, onları çıkışa götürmelisiniz. her zamanki gibi ateşi w, a, s, d tuşları ile suyu ise yön tuşları ile yürütün ve oyunu tamamlayın. yıldızları toplamayı imal etmeyin. en renkli oyunlar ile eğlenme fırsatı yalnızca sitemizde sizleri bekliyor sizde katılın ve eğlenin www.atesvesu.gen.tr iyi eğlenceler diler.
(Oynanma: 1,440,102)
Balon Savaşı
Balon Savaşı
Balon savaşı oyununu oynamak için klavyrnin Z-X tuşlarını kullanacaksınız. Karşınıza çıkan balınlardan birini seçerek oyuna başlayacaksınız. Önünüzde bulunan balonu hızlı bir şekilde patlatarak oyunu ilk sırada bitirmeye çalışacaksınız.
(Oynanma: 62,679)
Bomba Böcekleri
Bomba Böcekleri
BOMBA BÖCEKLERİ adı altında sunulan oyunda zor dakikalar tehlikeli canavarlar ve kristal elmaslar sizleri bekliyor. Oyuna PLAY butonu ile başlangıcınızı yapın. Daha sonra parkur seçimi sizi oyunun içine götürecektir. YÖN butonları ile kahramanınızı istediğiniz yöne doğru ilerleterek elmasları toplamaya çalışırken sizi bekleyen canavarları ise SPACE butonları ile atacağınız bombalarla yok edin.
(Oynanma: 4,274)
Bombala 5
Bombala 5
Oyunumuza PLAY ve START GAME butonlarının ardından seçeceğiniz eleman seçimi ile oyuna başlangıcınızı gerçekleştirebileceksiniz. BOMBALA 5 oyunu ile karmakarışık bir parkurun içinde kendinizi bulacaksınız. YÖN butonları ile adamınızı yönlendirebilirsiniz. SPACE tuşu ise bomba koymanızı ve kutuları yok etmenizi sağlayacaktır. Bu kutulardan çıkan figürleri toplayın. Rakiplerinizi yok etmek için plan kurmalısınız. Doğru bir strateji ile bütün ateş ve su oyunlarında başarılı olabileceksiniz.
(Oynanma: 15,387)
Bombala 6
Bombala 6
Bombala 6
(Oynanma: 12,637)
Bombalı Bilardo
Bombalı Bilardo
Bombalı Bilardo oyunumuza çok özel bir oyundur. Sizler için oluşturmuş olduğumuz bu yeni etaplar ile karşı karşıya kaldığınız an sitedeki en iyi bilardo seçimlerinden birini yaparak etaplara kısa süre içerisinde başlayacaksınız. Bilardo topunu MOUSE ile hareketlendirip anında puan kazanmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz puanlar ile yepyeni bir etap ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ateş Ve Su sitesinde çok iyi vakit geçirebilirsiniz.
(Oynanma: 1,997)
Bombalı Voleybol
Bombalı Voleybol
Hiç böylesine farklı bir voleybol oyunu görmediniz. BOMBALI VOLEYBOL oyunu ile birlikte güzel bir ateş ve su oyunu oynamak için tüm hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Oyuna PLAY butonu ile başlangıcınızı gerçekleştirin. Daha sonrasında karşınıza çıkan parkurda adamınızı ÜST YÖN butonu ile zıpalatbilirken sağ ve sol YÖN butonları ile ileri geri götürebileceksiniz. Eğlence görünümlü oyunda başarılı olmak için çabalayın. Oyunda BEŞ kez topu düşürme hakkınız var.
(Oynanma: 4,290)
Çift Kale Maç
Çift Kale Maç
Çift kale maç oyununu oynamak için klavyenin yön tuşlarını kullanacaksınız. Karşılaştığınız bu oyunları çok iyi oynayıp rakiplerinize tarihi bir fark atarak futbolda adeta zirveye çıkacaksınız.
(Oynanma: 28,468)
Dehşet Silah
Dehşet Silah
Merhaba arkadaşlar dehşetli silah oyunu yüklendikten hemen sonra play yazısına tıklayın ve oyunun ana ekranını açın. Ardından Campaign yazısına tıklayarak bölüm seçin devamında ise karakterinizle biraz ilgilenin ve onun şapkasını saçını giysisini silahını ayarladıktan sonra karakterimize birde isim vererek oyunu başlatalım. Oyunda Ğ tuşu ile ateş ederken aynı zamanda Ü tuşu ile dinamitleri patlatabiliriz. Ringden düşmemeye çalışın ve hayatta kalın. İyi eğlenceler
(Oynanma: 19,325)
Fireman 3
Fireman 3
FİREMAN 3 OYUNU ile labirentleri dinamitlerle birlikte patlatarak havaya uçurup rakibinize ulaşarak zeki bir hamle ile yok etmelisiniz. Oyuna START GAME butonunun hemen ardından parkur seçimi ve kaç kişi oynayacağınız belirttikten sonra başlayınız. YÖN butonlar ile kahramanımız yönlendirme işlemini yapın. SPACE tuşu ile sınırsız dinamitleri koyup oradan uzaklaşın parçalanan kutuların içinden çıkan figürleri de toplamalısınız. Ateş ve su oyunları keyifli dakikalar diler.
(Oynanma: 6,551)
İki Elini Kullan 2
İki Elini Kullan 2
İKİ ELİNİ KULLAN 2 OYUNU ile yepyeni bir parkur ve heyecan sizleri bekliyor. Oyuna ülke seçiminden sonra PLAY butonu ve bölüm seçiminden sonra dâhil olabileceksiniz. Oyunda yapmanız gereken iki eli birbirine kavuşturabilmek. Bunun için W,A,SD, tuşlarını ve YÖN butonlarını kullanmalısınız. Bu şekilde labirentler içinde ilerleyerek oyunda başarılı olabileceksiniz. Ateş ve su oyunları ile fark yaratan oyunlardan bir tanesini daha oynayabileceksiniz.
(Oynanma: 7,902)
İki kişilik Şirin
İki kişilik Şirin
İki kişilik şirin oyunu oynamak oynamak için en sevdiğiniz arkadaşınızı yanınıza alarak oyunların keyfini yaşayacaksınız. Karşınıza çıkan şirinleri klavyenin yön tuşlarını kullanacaksınız.
(Oynanma: 464,765)
İkiz Atış
İkiz Atış
Oyuna PLAY butonundan sonra kaç kişi olacağına karar verip birçok parkurdan oluşan bölüm şemasından ilk parkuru seçip giriş yapabileceksiniz. İKİZ ATIŞ oyunu ile okçuluk tecrübelerinizi göstereceğiniz bir ateş ve su oyunu oynayacaksınız. Yön butonları ile kahramanımızı yönlendirin SPACE butonu ise ok atmanız yarar tırmanmak istediğiniz yerlerde ok atarak üstüne çıkabileceksiniz. Sürüngen yaratıkları ok ile yok ederek paraları toplayın.
(Oynanma: 8,805)
İkiz Atış 2
İkiz Atış 2
İKİZ ATIŞ 2 oyunu ile ateş ve su oyunlarının serisine devam edebileceksiniz. START butonu ile girişinizi yapınız. Oyunun en güzel özelliği ise iki kişilik oynanması. Bu şekilde daha eğlenceli hale getirebeilceksiniz. Oyunda ileri geri yukarı aşağı YÖN butonları ile ilerleyebilirken SPACE( boşluk) butonu yardımı ile en büyük özelliğiniz olan ok atma işlemini gerçekleştirebilmeksiniz. Küçük sürüngenleri yok edin ve ilerleyin.
(Oynanma: 8,948)
Koca Kafalar Voleybol
Koca Kafalar Voleybol
Voleybol sevenler tam adresindesiniz. Sizler için hazırladığımız bu güzel oyunu en iyi arkadaşınız ile oynayarak gününüzü çok iyi değerlendiriceksiniz. Oyundaki topa çok dikkat ederek yere düşmemesi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız.
(Oynanma: 28,511)
Kötü Dondurma 2
Kötü Dondurma 2
Oyuna PLAY butonundan hemen sonra parkur sorununu çözerek oyuna dâhil olabileceksiniz. KÖTÜ DONDURMA 2 oyunu ile birlikte heyecan fırtınası devam ediyor. Oyundaki küçük adamınızı MAUSE butonu ile ilerletebileceksiniz. Muhafızlara yakalanmadan köşelerde bulunan meyve sebzelerin hepsini toplayarak bölümde başarılı olabilirsiniz. Ateş ve su oyunlarının sunum olarak kaliteli bir biçimde size sunduğu bu oyunda iyi eğlenceler.
(Oynanma: 7,889)